Má vůbec manžel Ivety Jaroslav Vít tušení, jaké má jeho žena plány? (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Máme tu další píšící modelku? Iveta Vítová plánuje napsat pravdivou knihu o mateřství!

Jen co Eva Čerešňáková (29) vydala knihu o zákulisí soutěží krásy, už tu máme další modelku, která se chce pustit do psaní. Moderátorka na mateřské Iveta Vítová (32) má nejen vybrané téma, ale i připravený název.

„Říkala jsem si, že bych napsala knížku, která se bude jmenovat O mateřství a po pravdě. Jen na to nemám čas a vlohy,“ smála se Iveta.

„Bylo by v ní všechno pravdivé. Když je žena těhotná, tak většinou říká jen takové ty hezké věci. Ale když se třeba sejdu s kamarádkami a vyprávím jim, co mě trápilo v těhotenství nebo při porodu či při kojení, říkají, že mám pravdu a takhle to je. Nikdo mě na to nepřipravil ani nevaroval,“ říká Česká Miss z roku 2009, kdy zvítězila ještě jako Iveta Lutovská.

Na jak dlouho zůstane kniha snem, toť otázka. Vítová přiznala, že modeling a malá dcerka Anetka (2) ji zaměstnávají tak, že nemá čas napsat ani písmenko. „Chci napsat, jak je to vlastně v mateřství doopravdy od A až do Z, ale to asi budu muset mít více času a k tomu dvě až tři děti,“ míní modelka.

Dalších potomků, aby přibyly zkušenosti, se Iveta s manželem Jaroslavem může dočkat, to snad není problém. Otazník už zůstává jen nad tím, zda přijdou i ty spisovatelské vlohy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.