You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na nový klip Mandrage Jaguár na krku. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Mandrage s Jaguárem na krku vyloupili banku: Podívejte se na nový klip kapely!

Kapela Mandrage, patřící mezi nejúspěšnější české skupiny, vypouští do světa videoklip k druhému singlu Jaguár na krku z alba Potmě jsou všechny kočky černý, které vychází 20. listopadu.

V novém klipu, který je asi nejakčnější v historii kapely, se Pepa Bolan, Vít Starý, Matyáš Vorda, Michal Faitl a František Bořík objevují v roli bankovních lupičů. Ačkoli spřádají plány v konspiračním skladu a připravují munici, tak o peníze ani zlaté cihly tentokrát nejde.

„Celou výpravu podnikáme kvůli daleko cennější věci – stříbrné kytaře,“ vysvětlují Mandrage. „Jaguár na krku je o legendární kytaře Fender Jaguar, vyráběné do roku 1975. Hráli na ni všichni od The Cure až po Nirvanu. Dá se však říct, že píseň je o lásce k hudbě a posedlosti jí.“

Videoklip se natáčel v objektu bývalé Živnostenské banky na pražských Příkopech. „Prostor je to opravdu monumentální, už jen vidět ho zevnitř byl velký zážitek. Běžně se tam totiž normální smrtelník nedostane, točilo se tam spousta hollywoodských trháků. Vůbec netušíme, co musel režisér Tomáš Kasal udělat, že jsme tam směli i my. Zajímavé je, že den před námi tu natáčel Arnold Schwarzenegger,“ říkají Mandrage.

Album Potmě jsou všechny kočky černý podpoří Mandrage na jarním turné, které čítá 16 koncertních zastávek. Začne 26. února v Plzni a skončí 16. dubna v Ústí nad Labem. Kapela zavítá například do Prahy, Brna, Bratislavy, Ostravy, Českých Budějovic, Pardubic nebo Olomouce.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.