(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Manželé Heřmánkovi se pohybují na šikmé ploše! Dostali roli lhářky a vraha!

Seriál Polda televize Prima už ve třetím díle ukázal Karla Heřmánka ml. v roli vraha. Teď je na řadě jeho manželka herečka Nikol Kouklová. Ta vymyslí ďábelský plán, jak okrást nevidomého! Pátý díl Poldy s názvem Ztracený syn natáčela Nikol Kouklová v září. Je strůjkyně plánu, jak okrást nevidomého boháče.

„Já jsem tam hrála asistentku pana Kanyzy. On je slepý, bohatý a ona se svým přítelem vymyslela plán, že se bude vydávat za Kanyzova ztraceného syna, aby z něj vymámili peníze,“ prozradila Kouklová.

V Poldovi vůbec poprvé hrála před televizní kamerou společně Davidem Matáskem.

„S Davidem Matáskem je tohle moje první role před televizní kamerou, ale potkali jsme se při mých hereckých začátcích ve Stavovském divadle. Natáčení bylo strašně fajn i s Igorem Orozovičem, měli jsme příjemné dny,“ řekla Kouklová.

A čím jí tahle role byla proti srsti?

„Nedokážu si představit, že bych tohle v reálném životě udělala, nikdy jsem o takto závažných věcech nelhala, neztotožňuji se s postavou, nikdy bych nevymyslela plán, jak někoho okrást,“ řekla Kouklová.

Její manžel herec Karel Heřmánek ml. předvedl roli vraha už ve třetím díle Poldy s názvem Noční služba. Ten se natáčel letos v červenci. Heřmánek mladší začal jako pracovník v nemocnici, okolnosti ho přinutily, aby v nemocnici kradl léky. Když ho jedna ze sestřiček odhalila, musela zemřít. 

„Od dětství jsem chtěl hrát, ale táta to nechtěl. Málo práce, velká řehole. Přál si, abychom byli soběstační, třeba ekonomové nebo právníci,“ přiznal Heřmánek mladší ještě během studií herectví.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

21. 11. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.