Vlastina Svátková si zahrála manželku gangstera Káčka v podání Hynka Čermáka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Manželka gangstera Káčka v šatech za pár korun: Kolik za ně Vlastina Svátková dala?

Slavnostní předpremiéru měl včera film Gangster Ka: Afričan, druhá část kriminálního thrilleru o osudech bezcitného gangstera, inspirovaných skutečnými událostmi.

Představitelka manželky Radima Kraviece alias Káčka, slovenská herečka Vlastina Svátková (33) se svým filmovým manželem v podání Hynka Čermáka (42) zapózovala fotografům s ozbrojenou policií v zádech.

Vlastina byla na premiéře za velkou hvězdu, rozdávala jeden autogram za druhým. Paradoxně ale říká, že z přílivu popularity nadšená není. „Moc ne. Už se těším, až budu péct perníčky, balit dárky, chodit nenalíčená, jezdit MHD a nikdo si mě nevšimne,“ usmívá se plaše Svátková.

Natáčení ji prý poznamenalo. „Zůstalo to ve mně. Ale Sandra už odešla a zůstaly tam zase jiné role. Ono to tak vždycky je, že chvilku zůstanou, pak odejdou a já už na ně ani nevzpomínám,“ říká Vlastina a dodává, že zrovna dotočila seriál pro Čínu.

Její premiérový outfit nás bavil nápaditostí, Vlastina se svěřila, že to je typický příklad velké parády za málo peněz. „Mám vintage šaty za tři stovky. Náušnice jsou ale od Tiffanyho, to byl dárek. A k tomu náhrdelník po babičce,“ ukazovala.

Podrobnosti o snímku Gangster Ka: Afričan, který zítra vstupuje do našich kin, vám přineseme dnes navečer.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 11. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.