(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Manželka Petra Jandy práskla, kde se u nich doma rozhoduje o důležitých věcech

Druhého května oslavil pětasedmdesátiny a pak dodatečně k tomuto jubileu pokřtil v Supraphon Musicpoint svoje nové album s názvem Petra Janda – Ještě držím pohromadě. Tedy cédéčko písniček natočených bez účasti Olympicu.

„Ten název může působit trošku depresivně, ale není to tak. Titulní písnička vznikla někdy před deseti lety a tehdy snad mohla tak působit, teď ale ne. Já opravdu držím pohromadě, i když věk nezastavím, ale nenechám se jím ovlivňovat. Třikrát týdně si chodím zahrát tenis, nepřeháním to s dlouhým pobytem v posteli, spíš naopak. Vstávám kolem sedmé, nasnídám se, odvezu dcery do školy a prostě snažím se žít a užívat si života, rodiny a samozřejmě pracovat,“ nechal se slyšet Petr Janda.

Kmotrem muzikantské novinky nebyl, oproti běžným zvyklostem, překvapivě nikdo ze známých osobností showbyznysu, ale tuhle roli si zamluvila pro sebe Petrova manželka Alice.

„Vzniklo to spontánně a to, že jsem kmotrou jsme s manželem doslova upekli ve vaně. Nebo lépe řečeno v koupelně a docela se mi tahle role zalíbila, takže další alba, která třeba perspektivně vyjdou si zamlouvám pro sebe,“ s úsměvem vysvětlila Alice Jandová.

Kromě Jandova osobního jubilea ovšem oslaví letos i významné výročí kapela Olympic. „To je fakt. Bude jím pětapadesát let našeho účinkování, takže i k tomu na podzim zřejmě vydáme trojalbum, kde budou všechny pecky, takže letošní rok je opravdu pro mě i Olympic dost významný,“ dodal Petr Janda, vzal kytaru, hrábl do strun a návštěvníkům Supraphon Musicpointu zahrál několik písniček z právě vydané novinky – Ještě držím pohromadě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

15. 5. 2017 07:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.