(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Manželka zavelela a Janda z Olympicu musel do ráje

Dorazili s úsměvem na rtech a ruku v ruce. Rocker Petr Janda s manželkou Alicí si po dovolené na Maledivách naordinovali kulturu v Goja Music Hall – veleúspěšný muzikál Fantom opery.

„Z Malediv přecházíme na divy muzikálové. Já tohle dílo uvidím podruhé, manželka potřetí. První muzikál, který jsem kdy zaregistroval byl West Side Story, ale ten mě neuchvátil, prostě nebylo to ono, pak jsem slyšel Jesus Christ Superstar, a ten mě naopak zase chytil hodně. Byl jsem na něm snad pětkrát a byla to paráda. A i Fantoma opery hodnotím hodně vysoko. Prostě jsou to muzikály přesně takové, jaké mají být. Je tam živá kapela, žádné playbacky nebo half playbacky, zajímavý děj, skvělá muzika, a to je co se mi na těchto představeních líbí,“ prozradil Petr.

A co takhle vytvořit muzikál sám, zkušený a vyhlášený muzikant a zpěvák se na něco podobného nechystá? „Musím přiznat, že mně se muzikály nedaří. Není to úplně můj šálek kávy, ovšem něco se chystá. Nebude to ovšem tahle klasika, na kterou dnes jdeme, ale příběh proložený mými písničkami. Víc prozrazovat nebudu, protože jsme na začátku, ale docela se těším,“ s tajemným úsměvem řekl frontman Olympicu.

Jak už manželé u úvodu naznačili, po dovolené, která byla tentokrát opravdu odpočinková, se přišli bavit a užít si Fantoma opery. „Je to tak,“ převzala iniciativu Alice. „Byli jsme v ráji. Na pobytu, který jsem prosadila já. Konečně jsme vyrazili na Maledivy a bylo to úchvatné a doufám, že se tam zase někdy vrátíme. Klídek, pohoda, týden bez make upu, nohy zabořené v písku, slunce, moře, jedním slovem paráda,“ uvedla. „Já jsem tam nechtěl, přísahám, když jsem si představil deset hodin v letadle, vyvstával mi na čele pot, ale teď musím přiznat, že po těch Malorkách, kde jsme byli s dětmi mezi záplavou turistů, tak tohle byl opravdu ráj. Tak ano, nebyli jsme tam naposled,“ doplnil manželku Petr Janda, a jelikož se schylovalo k začátku představení, odebrala se dvojice urychleně na své místa do hlediště.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

18. 9. 2018 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.