Jiří Korn a Daniela Šinkorová jako manželé Addamsovi řešili svůj spor ve studeném sklepě. Tam je jim nejlépe. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Manželská hádka v Addamsově rodině: Neohrozí to muzikál?

Kompletní povedená muzikálová Addamsova rodina změnila dočasně adresu a z Hudebního divadla Karlín se přestěhovala do moravského Zaječí.

Jednak jsou divadelní prázdniny a muzikál se vrací až v druhé polovině září, potom aby umělci slavnostně otevřeli nově zrekonstruovaný areál tamějšího vinařství. A jelikož zmíněná „strašidla“ mají k abstinenci daleko, tak se zpěváci kromě slavnostního přestižení pásky pustili i do ochutnávání lahodného moku.

„Nám nejvíce chutná ledové víno, které se dělá z hroznů a které by normální člověk už nekonzumoval. Ty musejí projít prvním mrazíkem. Nám, rodině Addams family, to přesně vyhovuje. Když něco projde mrazem, vlastně to skoro umře, a to se nám líbí,“ nevypadla z role Morticie Daniela Šinkorová (42). „A navíc je tohle víno hodně sladké, můžeme se po něm utlouct,“ dodala se smíchem.

Její manžel Gomez, tedy Jiří Korn (66), důrazně nesouhlasil a kategoricky se od jakýchkoliv „slaďáků“ distancoval. „Suché a ještě sušší až nejsušší, to je moje libůstka. Dejte pokoj s nějakým lepidlem,“ otřásl se. 

Ostatní členové rodiny si svoje názory nechali pro sebe, nechtěli přilévat olej do ohně této manželské rozepře a o to víc se pak snažili při degustaci. Stejně pak byli všichni spokojeni.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 8. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.