Zpěvák Marek Ztracený byl jedním z účinkujících na velkém koncertu Vánoční hvězdy v Karlíně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Marek Ztracený má v plánu na Štědrý den odčinit své hříchy! Jak to hodlá provést?

Marek Ztracený (30) je zpátky s matkou svého syna a je na něm vidět, že se snaží být zase hodný kluk a vzorný táta. Ve Fóru Karlín byl jedním z účinkujících na velkém koncertu Vánoční hvězdy v Karlíně. Jeho písničky zde zazněly za doprovodu ženského symfonického orchestru. Marek si přítomnost čtyřiceti děvčat velmi užíval, od žádné z nich si ale telefonní číslo nevzal! Tedy alespoň to tvrdí.

„I kdybych zpíval cokoli, bude to zajímavé, protože je to v té symfonické úpravě a je to strašný zážitek. Ještě jsem své písničky takhle nikdy neslyšel a navíc je báječné, že to symfonické těleso je složeno jen ze samých ženských! Prostě je mi na tom podiu dobře,“ rozplýval se Marek. Den na to ho čeká koncert v Karviné a potom zasloužený odpočinek.

„Vánoce strávíme na Šumavě, už se těším! Ještě zítra zpívám v Karviné a potom vyrazím na Šumavu a budu tam měsíc. Bude to klasika. Zvířátkům dáme něco do lesa, půjdeme na půlnoční, sníme salát a dáme si dárky,“ vypráví Ztracený. Když zpívá celý rok, koledy asi u stromečku prozpěvovat nebude, napadlo nás. A Marek nás překvapil!

„Já nezpívám, já hraju. U nás v kostele na varhany, už od mala. Ne každoročně, bohužel, už dva roky jsem vynechal. Ale jinak hraju a odčiňuji tak své hříchy! Rád a zadarmo,“ říká zpěvák. Stejně jako David Koller, také Marek Ztracený byl nadšený ze zakládajícího člena kapely Nazareth, který se ten večer také objevil na pódiu. 

„Když mi bylo asi deset, táta mě vzal do Plzně na koncert Nazarethu, protože on je velký fanoušek. Tam jsem Dana viděl. Už je to dvacet let, ale on se od té doby moc nezměnil,“ usmívá se Marek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 12. 2015 08:15 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.