You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na Pády Marka Ztraceného. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Marek Ztracený představuje Pády: Singl z nového alba už má svůj videoklip!

Zpěvák a skladatel Marek Ztracený (30) představuje nový singl Pády, k němuž rovnou s režisérem Tomášem Krejčím natočil videoklip. Skladbu fanoušci najdou na jeho stejnojmenné desce, která vyjde na konci října.

„Písnička Pády, k níž jsem napsal hudbu i text, je o lásce. O citovém vztahu, kdy po vzplanutí postupně přijde pád,“ prozradil Marek v Hybernii při natáčení klipu, v němž je k vidění akrobacie na trampolíně.

Celé album pak vzniklo pozoruhodným způsobem, všechny písně napsal Ztracený, který se do povědomí posluchačů zapsal hlavně jako zpěvák a pianista, na jeden zátah a na kytaru.

„Hodně lidí si ke mně automaticky přiřazuje piano. Ale právě to mě začalo v poslední době při skládání omezovat. Zkusil jsem se tím nestresovat a psát písničky s kytarou. Ta mě nakonec inspirovala k jiným postupům a melodiím. I proto je na nové desce mnohem víc kytar než na mých předchozích nahrávkách,“ popisuje muzikant.

Křest nového alba Pády je naplánovaný hned v pěti městech, stane se tak v rámci koncertní šňůry. Marek Ztracený vystoupí 19. listopadu v Ostravě, 21. listopadu v Zábřehu na Moravě, 24. listopadu v Praze, 4. prosince v Plzni a 9. prosince v Brně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 10. 2015 14:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.