Manželka Leoše Mareše se ráda nechala inspirovat šperky v obchodě. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Mareš ji zahrnoval diamanty. Co najde Monika Marešová pod stromečkem letos?

Monika Marešová (40) si nemohla nechat ujít opening nového obchodu se šperky. Příchozím osobnostem byly po dobu akce zapůjčeny zdejší exkluzivní diamanty, jen Monika ostrouhala! Přišla totiž ozdobená svými vlastními diamantovými šperky! Doma jí prý po Leošovi Marešovi (39) něco zbylo...

„Mám několik diamantů z doby, kdy jsme byli s Leošem. Leoš byl v tomhle ohledu skutečně štědrý. Příležitostí bylo víc, ale třeba k narození dětí nebo k zásnubám. Ceny nevím, nikdy jsem se o to moc nezajímala. A myslím, že správná ženská by po ceně neměla pátrat,“ myslí si Monika. Většinou prý Leoš šperky vybíral dle svého vlastního vkusu, popostrčila ho jen jednou.

 „Jednou se mi stalo, že jsem si vybrala konkrétní šperk a napsala o něj Ježíškovi. A pod stromečkem byl,“ vzpomíná Monika na Vánoce, které musely být velmi veselé.

Dnes ale říká, že největšími diamanty jsou pro ni děti. „Když se kluci narodili, dostali od babičky zlaté řetízky se svým znamením zvěrokruhu. To mají uložené a je to hezká památka,“ dodává Marešová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

8. 12. 2015 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.