Leoš se bude dotýkat tohoto dokonalého těla. (Zdroj: Herminapress.cz, Facebook ) 5x FOTO

Mareš míří do StarDance: Tančit bude s touhle sexy kočičkou!

Česká televize chystá na podzimní obrazovku již 7. ročník taneční soutěže StarDance. Za touto poměrně všední informací, ačkoliv zarytí fanoušci pořadu to jistě vidí jinak, přišla ale pořádná bomba. Jedním z tanečníků soutěže bude totiž moderátor Leoš Mareš (39).

"Je pravda, že jsem nabídku přijal. Slyšel jsem od účastníků předchozích ročníků, že je tam vždy speciální atmosféra a skvělá parta," potvrdil moderátor tuto skutečnost webu Super.cz

Leoš Mareš je odhodlaný vstoupit na neprobádané území. Bude dělat něco, co není zrovna jeho parketa. Sám o sobě říká: "Když tančím, lidé se mi smějí. Jsem lepší zpěvák než tanečník."

Když ale zjistil, s kým bude trénovat a následně předvádět taneční kreace na televizní obrazovce, spadla mu čelist. Nám v redakci taky. Bude to vskutku kráska, slovenský sexsymbol, devítinásobná mistryně Slovenska v latinskoamerických tancích Katarína Štumpfová (29). 

Doufejme jen, že jí Mareš nepřipraví hořké překvapení, jako to udělal před lety ve slovenské obdobě StarDance její taneční partner zpěvák Miro Šmajda. Ten nezvládl emoce a sám sebe v přímém přenosu ze soutěže vyřadil. Chudák Katarína o jeho úmyslu neměla ani zdání a nesla to velice těžce. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 6. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.