(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Mareš o Šilhánové říká: Lucie má na víc, v televizi dělá podržtašku!

Moderátorská dvojice z Evropy 2, Leoš Mareš a Lucie Šilhánová, se opět sešli v rolích moderátorů. Dvojice se ujala moderování koktejlu kadeřnictví Bomton v hotelu Boscolo. Na obou bylo vidět, žejim delší odloučení příliš nesvědčí.

Leoš Mareš se svěřil, že si to teď s Lucií víc užívá. „My jsme spolu už moderovali tolikrát, ale asi si jí teď víc vážím,“ říká Mareš a dodává, že se mu po ní v rádiu stýská. V televizi ji už viděl, ale nadšený z toho není.
„Vnímám to jako ztrátu, která je prostě špatně. Být na té obrazovce, to je jen výplň, mezičas. Není to nic, co by Lucii mohlo nějak kreativně naplnit. Je tam taková podržtaška. Myslím, že má na víc a tohle je jen začátek,“ říká moderátor. Lucie to bere sportovně. Zásadní změny vizáže kvůli televizi neplánuje, takže si na akci s chutí mohla dopřát růžové gumové bonbony. „Před třema rokama jsem měla tříšťovou zlomeninu paty, takže jsem dlouho nemohla nic dělat a nějaká kila jsem nabrala. Ale jsem velký sportovec, tak už chodím sportovat a jde to dolů.“

Lucie jako hlavní změnu vnímá to, že si nemůže dovolit přijít před kameru nenalíčená a v teplákách. „Zatím jsem tam byla asi tři dny, takže jsem ještě úplně nepronikla do kolektivu. V rádiu jsem byl a deset let a ty vazby tam opravdu byly, jsme jako rodina,“ říká Šilhánová a dodává, že práce ji baví. „Přála bych každému, aby práce byla zároveň koníčkem.“ Lucie Křížová se na akci objevila v šatech z konfekce Mohito, kde prý začíná nakupovat poměrně často. Prozradila, jak strávila první máj.

„Jsem s manželem skoro osm let a letos poprvé jsem se dočkala prvomájového polibku. Nebylo to přímo pod třešní, byl to spíš takový rozkvetlý keř. Musela jsem si pro manžela dojet až na Nechranice. Teď čekám na výsledky, jestli skutečně rozkvetu,“ smála se Lucie, která si vyrazila s kamarádkou. „Má stejně starého syna a obě jsme si dnes sehnaly hlídání. Zítra společně odjíždíme s rodinami na Lipno na prodloužený víkend.“

Dorazili také Olga Menzelová s Jiřím Menzelem. Olga prozradila, jaké útrapy zažívá se svými vlasy. „Vzhledem k tomu, že mám vlasy hodně kudrnaté, nemůžu si úplně dovolit to, co je teď trendy. Líbí se mi krátké sestřihy u žen, ale pro mě by to znamenalo každodenní narovnávání a to si vůbec nedovedu představit,“ posteskla si Olga.

29. 5. 2014 00:18 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.