Leoš Mareš má velký důvod k úsměvu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Mareš si zase nahrabe: 5x týdně bude mít v televizi vlastní talk show!

Moderátor Leoš Mareš (39) jde z kšeftu do kšeftu! Jak již jsme vás informovali, bude tančit v 7. řadě StarDance. Nyní je tu ovšem další pecka, v televizi má uvádět svou vlastní talk show, což byl už delší čas jeho velký sen, teď se mu splní.

Mareš bude moderovat na Mňam TV late night show po vzoru amerického komika Jimmyho Fallona. Tento typ talk show se sice už na českých obrazovkách vyskytuje, nicméně Jan Kraus či Karel Šíp vysílají svůj pořad pouze jednou za týden. Leoš Mareš dostane na televizní obrazovce prostor denně.

Leošovi, po boku s nerozlučným parťákem Patrikem Hezuckým (45), budou od 7. září patřit všechny všední večery, a to v atraktivním čase od 22 hodin.

„Late night show jako v Americe? Velká profesionalita a ještě větší rozpočet na produkci mě přesvědčily, abych do toho prostě šel,“ prozrazuje náš nejlépe placený moderátor.

Chybět nemají populární hosté, aktuální témata, živé publikum i kapela. Na přípravě show chce televize spolupracovat s dalšími externisty z řad televizních i filmových scénáristů. Na každém dílu by se jich mělo podílet vždy pět až šest spolu s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým.

A neboť moderátor Mareš není z laciného kraje, jistě se jeho hvězdný honorář bude pohybovat v desítkách či stovkách tisíc korun.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.