Jakub Ludvík fotil Ivu na obal nové desky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Marešová pózovala před objektivem Jakuba Ludvíka: Svlékl ji?

Muzikálová zpěvačka a herečka Iva Marešová (39) chystá novou desku. Jejím snem bylo, aby fotka na obalu byla výjimečná, což pro známého fotografa Jakuba Ludvíka (45) nebyl žádný problém.

„Iva chtěla, aby na obalu její nové desky byla nějaká netradiční fotka. Tak jsem dumal, dumal a vymyslel, že by mohla mít na těle motýly. A jí se nápad hned zalíbil, takže uvádíme myšlenku do praxe,“ informoval Jakub.

Nejprve si vyzkoušeli, jak takový jeden parádní kousek, mimochodem původem z Ameriky, bude na Ivině rouchu vypadat. Vzpurný „létavec“ neposeděl v klidu a nějaké umění ho viditelně vůbec nezajímalo. Až když se trochu unavil, tak na chvilku přeci jen na zpěvaččině těle zapózoval. Jako další adepti na fotografování byli v rezervě ještě motýlci z Japonska a Číny.

Marešovou nápad fotografa nadchl. „Motýl je transformační tvor, který se mění a mě ta jeho energie, vývoj a esence jsou blízké. Vždycky, když jsem někde venku na louce, tak si přeji, aby si na mne sedl. A dneska si to budu konečně naživo zažívat a užívat,“ vysvětlila zpěvačka. 

Kromě natáčení nového alba zkouší Iva téměř denně roli chůvy v chystaném muzikálu Romeo a Julie a od září bude hrát a zpívat roli Marie Antoinetty ve stejnojmenném muzikálu. Má tedy celé léto co dělat.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 7. 2015 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.