Hvězdy nadcházejícího vánočního turné X Mas Gala 2018 - K. Kněžíková, Š. Margita a J. Brückler (Zdroj: Jakub Ludvík ) 5x FOTO

Margita, Kněžíková, Brückler: Jak oslaví svátky hvězdy vánočního turné X Mas Gala 2018?

Tenorista světového renomé Štefan Margita (62), hvězdná sopranistka a manželka basbarytonisty Adama Plachetky Kateřina Kněžíková (36) a charismatický barytonista Jiří Brückler (34) – to jsou hvězdy na prosinec chystaného předvánočního turné X MAS GALA 2018 po Čechách a po Moravě. Konkrétně vystoupí ve Zlíně (2x), Brně, Hradci Králové a v pražském Obecním domě.

Diváci a posluchači, kteří na Vánoční koncert pěveckého trojlístku přijdou, se mohou těšit na vánoční písně Tichá noc, Oh Holy Night, Panis Angelicus, Jeden Bůh, When Child Is Born, Ave Maria, Jaká to nádhera, Bílé vánoce a Rolničky. A pochopitelně dojde i na vánoční koledy Štědrej večer nastal, Adeste fideles pastores nebo Chtíc aby spal.

A jak budou hvězdy nadcházejícího vánočního turné X MAS GALA 2018 slavit letošní svátky?

Štefan Margita: "Letošní Vánoce budou pro nás úplně jiné, než ty v předchozích letech. Nebude vedle nás sedět u stolu naše milovaná máma, která letos zemřela. Tatínek odešel už před devíti lety. Proto s Hankou letos nepojedeme do mých rodných Košic. Vánoční svátky budeme slavit v Praze, kam přijedou z Košic mí dva bratři s rodinami. Nebude oblíbený bramborový salát od mámy a už jí neudělám radost dárkem k Vánocům. Budou to letos smutné svátky, ale věřím, že Hanka, její rodina a naše nám pomohou překonat nejkrásnější svátky v roce, na který jsem se od dětství strašně těšil. Letos nebudu zdobit několik vánočních stromků jako v předchozích letech. Jeden bude bohatě stačit."

Kateřina Kněžíková: "Vánoce se vždy snažíme trávit společně a letos se nám poštěstí je prožít v Paříži, vzhledem k pracovním povinnostem mého manžela. Bude to jiné, ale už teď se strašně těšíme. Asi si nedáme typické české cukroví a z ulic se neponesou české koledy, ale nejdůležitější je, abychom byli společně jako rodina."

Jiří Brückler: "Letošní Vánoce, budeme trávit, stejně jako vloni, společně s početnou rodinou mé manželky Barbory, na krásné chatě v Orlických horách. Moc se těšíme na společné chvíle strávené lyžováním, stavěním sněhuláka s dětmi (pokud tedy bude z čeho…), tak na posezení u zapáleného krbu. Na druhý svátek Vánoční, každoročně pokračujeme do mého rodného Liberce, kde se sejde celá rodina z mé strany. V počtu osmi dětí a dvanácti dospělých je o zábavu vždy postaráno a rozhodně se nikdo nenudí!"

X MAS GALA 2018

05.12.2018 + 06.12.2018 - Kongresové centrum, Zlín  

09.12.2018 - SONO Centrum, Brno

16.12.2018 – Sál královehradecké Filharmonie, Hradec

18.12.2018 – Obecní dům, Praha

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

29. 11. 2018 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.