(Zdroj: Herminapress.cz ) 38x FOTO

Margitův recept na štěstí – nechtít před koncertem teplé večeře

Štefan Margita obdržel platinovou desku za CD Melancholie. A úspěch se drží i jeho partnerky Hanky Zagorové, která bude v únoru přebírat desku diamantovou. Hanka říká, že tolik štěstí je zásluhou osudu a recept na něj nemá.

Podporujeme se už tím, že se máme,“ říká zpěvačka, která se by prý bez pusy od Štefana na dobrou noc jít spát nemohla, práce nepráce.

Tenorův recept na klidný domov už je méně romantický. „Znamená to dělat drobné ústupky. Vím třeba, že když má Hanka před velkým koncertem, nemohu po ní chtít teplou večeři,“ říká zpěvák, kterému k úspěchu přišlo popřát spousta známých, v čele s Martou Kubišovou a Karlem Gottem.

„Přeji mu, aby touto cestou šel dál, i když to bude těžké. Znám to velmi dobře. Člověka teď musí napadnout zase něco nového, co si posluchač rád koupí,“ popřál Gott svému kolegovi a dodal, že o album je takový zájem proto, že v něm Margita předvádí snad všechny žánry kromě hiphopu a metalu.

Štefan se těmto výzvám zasmál. „Do toho se určitě nepouštím. Člověk by neměl dělat, na co nemá a já to u sebe docela umím odhadnout,“ naznačil ale, že pokud se rýsuje něco nového, bude to spolupráce s houslistou Pavlem Šporclem.

Taková Lucie Borhyová, která Štefana zná odmalička a neváhá ho označit téměř za náhradního tatínka, má ohledně okrajových žánrů na věc jiný názor:„Štefan je pro každou špatnost, je schopný čehokoli,“ směje se Borhyová, která dorazila se svým partnerem Michalem Hrdličkou a bříškem, které se jí už pěkně rýsuje. „Nevolnosti jsou pryč a všechno už je jenom pěkné,“ usmívala se blondýnka.

5. 2. 2014 23:00 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.