You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: zdroj:youtube ) VIDEO

Mariah Carey slaví 45.narozeniny.

Popová zpěvačka Mariah Carey prodala za svoji karieru více než 215 milionů alb a singlů.

Mariah Carey se narodila 27.3.1970 v USA . Je nejen zpěvačka, ale i textařka, producentka, herečka. Její talent objevila její matka , operní zpěvačka a dceru plně podporovala.

V osmnácti letech šla Mariah Carey  na party CBS Record, přinesla sebou jednu ze svých demonstračních nahrávek. Demo nahrávku dostal Tommy Mottola (president Columbia Records, později Sony), který s ní v roce 1988 podepsal smlouvu. Mariah Carey brzy na to vydala první singl , který se po svém uveřejnění stal hitem.

V červnu 1993 se Mariah Carey  se za Mottolu vdala a po pětiletím manželství se rozvedli

Z důvodu fyzického  a emočního  vyčerpání v červenci 2001 byla Mariah Carey hospitalizována na psychiatrickém oddělení v jedné New Yorkské nemocnici. Mariah Carey se připravovala na propagaci svého celovečerního filmu Giltter a jeho soundtracku, ale vše musela zrušit. Uvedení filmu bylo odloženo ze srpna na září 2001. Po čtrnáctidenní hospitalizaci ji z nemocnice propustili.

Je několikanásobnou držitelkou ceny Grammy a její hity se drží na předních žebříčcích světových hirparád. 

Mariah Carey se později provdala za hudebního producenta, herce a rappera Nicka Cannona. V roce 2014 však požádala o rozvod. Nick Cannon jí byl údajně opakovaně nevěrný během posledních pěti let s několika ženami. Rozvodová bitva bude drsná. Majetek slavného páru se totiž odhaduje na 515 milionů Před Vánoci roku 2005 se oznamují nominace na Grammy, Mariah Carey získala neuvěřitelných osm nominací. dolarů.

27. 3. 2015 16:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.