Marian Vojtko bez studu odhalil svoje břicho. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Mariane, co to břicho? Muž roku z tebe nebude!

Marian Vojtko (42) se letos v létě vypravil do Ameriky, aby se na vlastní oči mohl podívat na originální verzi muzikálu Fantom opery. A také si tam mimo kultury zřejmě užíval místního jídla.

V Novém Městě nad Metují totiž na soustředění finalistů Muže roku 2015 ukázal svůj pupíček. I když o sobě hrdě prohlašoval, že je třináctým finalistou, břišní buchty jsme na jeho těle hledali marně!

Marian na oplátku vyprávěl o svém zážitku na Brodwayi.

„Viděl jsem v Americe jak Fantoma opery, tak muzikál Wicked. A ten mě nadchl paradoxně mnohem víc,“ vyprávěl Vojtko.

„Byli jsme pořád nabádáni, abychom Fantoma hráli tak jako na Broadwayi nebo v Londýně. Ale teď jsem přišel na to, že na Broadwayi to dělají tak, jako by to byla jen zkouška. To mě trošku zklamalo. Přišlo mi to, jako kdyby šli na půl plynu,“ překvapil Marian.

„Postrádal jsem tam víc emocí ve vyhrocených scénách, tak jak to dělám já. Nelíbilo se mi to. Navíc to mají malinkaté, my máme scénu dvakrát tak velkou,“ dodává zpěvák.

„Pravda je, že tam to jeden cast hraje třeba měsíc v kuse a jedou takhle už několik sezón. Takže už se jim asi nechce, ale to by u nás neprošlo. My máme drsného producenta Františka Janečka a doporučil bych jim, aby tam vlítnul a srovnal je do latě,“ smál se Vojtko.

V Americe stihl zajít na pivo s kolegyní Míšou Noskovou, která tam, jak Aplusin.cz informoval, přes léto piluje muzikálové herectví. 

„Ukazovala mi svůj rozvrh a ona od rána do večera zpívá a tančí. Měla na mě čas jen v podvečer, tak jsme zašli na pivo,“ říká Marian.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 7. 2015 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.