(Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Marie Doležalová prošvihla natáčecí den!

Oblíbený a prestižními cenami ověnčený blog a knižní bestseller loňského roku - Kafe a cigárko - se konečně dočkal audio podoby. Marie na něm spolupracovala s režisérem Zdeňkem Duškem, závěrečnou skladbu a hudební předěly pro ni napsala Vladivojna La Chia a úžasnými ilustracemi – stejně jako blog a knihu – doprovodil Honza Hofman. 

Jaké to je natáčet audioknihu a jak moc se to liší od práce v divadle, popisuje Maruška Doležalová:

„Celej život se učím interpretovat slova někoho jinýho a tady jsem najednou hrála to, co jsem sama napsala. A zažila. Bylo to super, moc mě to bavilo. Nejdřív jsem přišla do studia a tak umírněně jsem ty svoje texty četla, ale na konci toho prvního dne mi pan režisér řekl: "Maruško, tak jak jsi četla teď ke konci tu jednu větu, jak jsi to hrozně hrála a byla výrazná, tak by ta knížka měla bejt celá." Takže ten první den jsme přetočili a celý to díky Zdeňkovi má pořádnej švih.“   

Všichni zmiňovaní (a samozřejmě autorka Marie Doležalová) se stanou kmotry audioknihy během slavnostního křtu, který se bude konat ve středu 23. listopadu v 16 h v kavárně Oliver's Coffee Cup, Václavské náměstí 58, v 1. patře Domu módy. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 11. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.