Jarní Šansoniera 2016 (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Marie Doležalová už téměř vyprodala letošní Šansonieru! Podívejte se na fotky z historicky prvního představení

Necelá stovka posledních vstupenek zbývá na ŠANSONIÉRU Marie Doležalové, kterou ona sama již po několikáté pořádá. Na páteční únorový večer (17. 2.) si do holešovické La Fabriky pozvala Elišku Balcerovou, Annu Polívkovou, Tomáše Kluse, Ivu Pazderkovou, Václava Neužila, Marka Taclíka, Honzu Cinu, Zdeňka Piškulu, Petru Horváthovou a celou řadu dalších hereckých kolegů, kteří se vzdali svých honorářů ve prospěch nadace Pomozte dětem.

Přijďte se nadýchat kouzelné atmosféry večera, při kterém všichni pomáhají - hvězdy svým zpěvem a diváci svou účastí. Tentokrát uslyšíte zaprášené hity a písně, na které jste možná už zapomněli.

Tisíc korun, které za vstupenku zaplatíte, budou dobře vynaložené peníze. Navíc 100% z ceny lístku jde také rovnou na konto Pomozte dětem. Přijďte! Vstupenky koupíte na www.lafabrika.cz

„Chceme, aby lidé věděli, že i třeba uspořádat oslavu, bazárek, malou přehlídku, koncert, nebo si dát do vlastního obchůdku sběrnou kasičku, kam lidé občas přispějí - že to všechno je malá pomoc. A naším heslem je, že žádná pomoc není malá, protože tisíc maličkostí od různých lidí je dohromady velká pomoc pro děti,“ říká Marie Doležalová ke zmiňované akci (rozhovor k případnému dalšímu užití v příloze). 

Když se před dvěma lety rozhodla stát patronkou Pomozte dětem netušila, že její pomoc nabere tak velké obrátky. Vydavatelé knižní a audio podoby Marušky blogu Kafe a cigárko přispívají 20 korunami z každého prodaného kusy, přidaly se i její kolegyně z divadla a pořádají charitativní bazárky, Marie sama organizuje koncerty a šansoniéry.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

26. 1. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.