(Zdroj: Archiv krimi serie Zrádci ) 8x FOTO

Marie Rottrová má po devíti letech novou píseň! Vznikla pro krimi sérii Zrádci

První díl šestidílné kriminální minisérie o zlých lidech s dobrými rodinami Zrádci Viktora Tauše uvede Česká televize 23. února. 

Tvůrci se už nyní rozhodli představit píseň Cesta s filmovými záběry, kterou pro minisériinazpívala Marie Rottrová. Klasický videoklip slibují tvůrci těsně před zahájením vysílání. 

Marie Rottrová a Zrádci

Proč vůbec vnikla píseň Cesta a jaký má pro Zrádce význam, popisuje producent a režisér Viktor Tauš: „Na platformě kriminálního žánru Zrádci vypráví tři příběhy. Zachycují tři nemocná ega, tři iluze, které ve svém souhrnu pojmenovávají náš svět. První příběh je ve svém archetypu pohádkou o chlapci, co se vypravil do světa hledat štěstí. Klip k ústřední písni Cesta empatizuje právě tento hrdinou chybně si vyložený mýtus. Hlas Marie Rottrové zde zastupuje a souzní s rodiči hlavní postavy. Je to píseň matky svému synovi.“  

„Ze spolupráce s Marií Rottrovou mám velkou radost, píseň Cesta jsme jí s Tomášem Belkem napsali na tělo. Paní Rottrová pro mne patří mezi hrstku skutečně profesionálně vybavených a v projevu velmi důvěryhodných českých zpěvaček. Těch pár společných hodin ve studiu byl pro mne velký zážitek,“ říká Petr Ostrouchov, autor hudby pro celou kriminální minisérii Zrádci, a mimochodem taktéž producent oceňovaného aktuálního alba Vladimíra Mišíka „Jednou tě potkám“.

Text písně Cesta napsal Tomáš Belko, hudbu složil a nahrávku produkoval Petr Ostrouchov, na klavír a varhany Hammond Marii Rottrovou doprovází Ondřej Pivec (držitel ceny Grammy za album Gregory Portera), jehož spolupracovníci v New Yorku přispěli gospelovým sborem. 

Šestidílná kriminální minisérie z prostředí drogové mafie o zlých lidech s dobrými rodinami. 

Obsazení: Cyril Dobrý, Lenka Krobotová, Václav Neužil, David Novotný, Eliška Křenková, Miloslav Pecháček a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

12. 2. 2020 12:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.