(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Markéta Mátlová: Svět jsem projezdila, teď mě to táhne domů

Mezinárodně uznávaná sopranistka Markéta Mátlová nemohla chybět na oslavách své přítelkyně Růženy Nechanské v Caffé Restaurantu Adria. Na party ovšem nepřišla sama. Doprovázel jí její přítel Karel a podle toho, jak se oba k sobě měli, jde o lásku jako trám.

„Máte pravdu, jsem šťastná a zamilovaná. Samozřejmě, že uvažuji i o rodině, ovšem ne teď. Je mi třicet, takže tak za dva až tři roky. A kolik bych chtěla mít dětí. No, já jsem z početné rodiny, je nás šest děvčat, ale asi budu skromnější,“ s úsměvem vysvětlila sympaťanda Markéta.

Jak dlouho se zná s partnerem nechtěla prozradit, ale úplně nový vztah to údajně není. „Záleží na tom? Tak důležité to pro nás není. Teď se budeme vídat častěji. Projezdila jsem svět, zpívala na mnoha scénách v zahraničí, ale táhne mě to domů. Určitě tu budu trávit více času než doposud,“ dodala Markéta Mátlová a jelikož přišla na narozeniny zazpívala oslavenkyni pár jejích oblíbených filmových melodií. Když dorazil ještě Felix Slováček tak spolu přidali velkou „pecku“, skladbu Tenkrát na Západě, kterou početní hosté odměnili dlouhotrvajícím aplausem.

A jelikož všechny písně byly velice chytlavé, část účastníků oslav si prozpěvovala a někteří se pustili i do tance. V tom vynikal, jak jinak, Vlastimil Harapes, který si jako partnerku pozval na parket bývalou asistentku pěti amerických prezidentů, Elišku Haškovou-Coolidge. A šlo jim to náramně, stejně jako Alexandru Hemalovi při kreacích s manželkou.

Oslav v Adrii se kromě zmíněných zúčastnili třeba i fotograf Jadran Šetlík, zpěvačka a herečka Marie Párová, manželé Jakubiskovi nebo malíř Josef Velčovský.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 4. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.