(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Markéta Plánková byla málem znásilněná.

Robert Jašków se v seriálu Cesty domů pěkně vybarví.

Pan P, kterého hraje v seriálu televize Prima Cesty  domů  Robert Jašków, se pěkně vybarví. Pod maskou džentlmena   se skrývá násilník schopný všeho.

Pan P je zvyklý dosáhnout na vše, co si zamane. Klidně i po zlém. Středem jeho zájmu se stane  Linda Hartová (Markéta Plánková). Vloupá se k ní domů a pokusí se jí znásilnit. Nejhoršímu zabrání Cyril (Marek Zeman), který ho vezme po hlavě lahví.

Natáčení znásilnění není pro herce nic příjemného. „Takové obrazy nenatáčím ráda, ale snažíme se je zlehčovat vtipkováním. Režisér má pro naše pocity pochopení, scény zbytečně neprodlužuje a snaží se, aby byly rychle za námi,“ říká Markéta Plánková.

 

Pan P ještě navíc dostane pořádný výprask.  A protože se bitka  odehrává venku a točí se za pořádného mrazu, Robert Jašków asi nebude na natáčení vzpomínat rád. „Když jsem se v roli Pana P pokoušel znásilnit Lindu, byl to obraz náročný i po technické stránce. Padaly tam lampy a dostával jsem flaškou po hlavě. Natáčení rvačky bylo sice nepříjemné, protože byla zima, ale na druhou stranu zajímavé. Kaskadéři nám radili, jak se prát tak, aby rvačka vypadala věrohodně, ale abychom si neublížili,“ říkal Robert Jašków. 

26. 2. 2015 23:47 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.