(Zdroj: Herminapress.cz ) 91x FOTO

Markéta Procházková: V ničem lepším jsem nehrála! - Premiéra Muzikálu RENT

PRAHA – Potlesk ve stoje už není ničím novým, ale aby diváci podobným způsobem dávali najevo svou spokojenost každých deset minut není až tak v českých luzích a hájích běžné. Ale stalo se. Včerejší premiéra muzikálu RENT v Divadle Kalich se nad očekávání

„Nechci snižovat role, které jsem hrála, ale musím uznat, že vrchol jsem si zažila a prožila dnes. Bylo to fantastické. Skvělé bylo nejen publikum, které si představení viditelně užívalo, ale i nás na jevišti to nesmírně bavilo. Zkoušky byly náročné, začali jsme hned od ledna, navíc muzikál hrajeme a zpíváme v angličtině, což vůbec není běžné, ovšem výsledek stojí za to,“ nechala se slyšet představitelka hlavní ženské role Markéta Procházková. A souhlasně přikyvovali i ostatní.

„Cítím to stejně jako Markéta. Něco podobného jsem nezažil a jsem rád, že v něm mohu hrát a zpívat. Ten muzikál má šmrnc, skvělou hudbu a příběh, který není odtržený od reality, ale naopak je současný. Celé představení je i trochu fyzicky náročné, ale když něco děláte rádi, vůbec si to neuvědomujete,“ shrnul pocity všech účinkujících Roger, neboli Roman Tomeš a na popremierovém party doplnil síly zdravou výživou.

Spokojen s premiérou byl i americký režisér Steve Josephson i producentka Mirjam Landa.

Pokud ovšem je někomu angličtina cizí nemusí si stěžovat. Od dubna bude muzikál Rent uvádět Divadlo Kalich i v českém jazyce.

10. 5. 2014 22:10 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.