(Zdroj: Herminapress.cz ) 70x FOTO

Marko Lopatič modní přehlídka na ledě

Prezentace 3D plavek značky Marko.in mladého návrháře Marko Lopatiče proběhla netradičně po skončení hokejového zápasu v Tipsport aréně.

Většina střízlivých diváků ale bohužel ihned po hokeji odešla a na tribunách tak show, vytvořenou pro čtyři tisíce lidí, nakonec sledovali jen členové security a pár podroušených nadšenců.

Moderátorka Lenka Vacvalová se snažila diváky nabudit, bohužel se jí to povedlo teprve strmým pádem k zemi.

„Poprvé jsem uklouzla na tom ledu a rozhodilo mě to tak, že jsem si hned na to přišlápla sukni,“ hroutila se v slzách Lenka v šatně.

Modelky musely bojovat se zimou, ve které trávily asi osm hodin.

„Myslím, že to lehce odstůňu,“ choulila se v péřové bundě Eliška Bučková. Plavky, které předváděla, jsou navíc velmi nepohodlné.

„Určitě bych si je na dovolenou nevzala. Jsou tvrdé a na opalování nevhodné. Jako kokosáky,“ říká Eliška. Prozradila, že během přípravy jim skenovali postavy a 3D plavky potom vytvářeli přímo na těle.

Příteli její odhalování nevadí. „V plavkách přece chodím v létě u bazénu, takže proč už to nedělat za peníze,“ dodává Eliška.

Jana Doležalová snášela chlad o něco lépe.

„Při přehlídkách se vyplavuje trochu adrenalinu a ten stres člověka zahřeje,“ říká modelka, která by si prý vytvořený make-up neměla problém vzít na večírek k extravagantním šatům.

Její kolegyně Lucie Smatanová má opačný názor. „Jdu ještě ven, proto se odličuju. Ani k večerním šatům, není to můj styl,“ říká Lucie, která by si prý ale plavky klidně na dovolenou vzala.

„Zrovna ten model, co jsem měla, mi přišel fajn,“ říká Lucie, která spojila příjemné s užitečným a na hokej vytáhla svého přítele.

„Na hokej chodím moc ráda a na první třetinu jsem se šla podívat s ním,“ dodala Smatanová.

9. 3. 2014 02:37 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.