Michael Kocáb, Marta Jandová (Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Marta Jandová a Michael Kocáb byli spolu poprvé v kině

Slavnostní premiéru pokračování kultovního Star Treku, tentokrát s názvem „Do neznáma“, si nenechalo ujít mnoho známých tváří. I když je český showbyznys poměrně malý rybníček, stane se, že se dvě jeho významné osobnosti vlastně vůbec osobně neznají, a to byl i případ zpěvačky Marty Jandové a hudebníka Michaela Kocába. Temné uličky v kině IMAX a popcorn v klíně zařídili, že se tihle dva konečně náhodou seznámili.  Premiéru si nenechali ujít ani Filip Blažek s manželkou, Jakub Kohák, Gipsy, J. A. Duchoslav, zpěvačka Elis, Jan Bendig, Filip Jankovič a Michael Foret.

Za hranice známého vesmíru. Právě tam se vydává posádka lodi Enterprise v pokračování legendárního Star Treku. Tuto jedinečnou událost z filmového světa si nenechaly ujít i některé známé tváře. Zpěvačka Marta Jandová přišla v doprovodu svého manžela a ve stejnou chvíli dorazil také hudebník Michael Kocáb s kamarády. Tihle dva se prý bohužel nikdy nestihli seznámit osobně. Osud tomu chtěl, a když Marta hledala své místo v sále, omylem vysypala Kocábovi popcorn přímo do klína. Ten to s úsměvem přešel, a aspoň tak měl konečně možnost se s Martou seznámit.  Že by zapůsobily vesmírné síly?

Podpořit posádku lodi Enterprise se vydala také partička českých zpěváků, kteří jsou i v soukromí dobří přátelé.  Že by tak v budoucnu vznikl nějaký nový zajímavý projekt? Necháme se překvapit co Elis, Jan Bendig a Filip Jankovič vymyslí.  Po dlouhé době se ve společnosti objevil také herec Filip Blažek, a to po boku své půvabné manželky. Premiéru filmu si nenechala ujít také herečka Míša Dolinová, kterou doprovodila její dcera. 

Film Star Trek: Do neznáma můžete navštívit v multiplexech Cinema City od
18. srpna. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 8. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.