Marta Jandová (Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Marta Jandová chce být v Tvojí tváři chlap. Nejlépe by zmákla tátu Petra

Pendluje mezi chalupou a Prahou. Včera opustila rodinku, manžela a dceru Marušku, a dorazila do hotelu Augustine na ochutnávku podzimních pořadů TV Nova a současně i degustaci gurmánských lahůdek. Zpěvačka Marta Jandová bude jednou ze soutěžících v druhé řadě jednoho z nejsledovanějších „nováckých“ pořadů - Tvoje tvář má známý hlas.

„Mám po dovolené, s rodinou jsme byli čtyři a půl dne na jedné z nejluxusnějších lodí a pluli trasu Irsko, Anglie. No a teď jsme na chatě a tam je nám skvěle. Jako dítě jsem tam trávila každý víkend, prázdniny, Silvestra atd. atd. Stavíme s Maruškou domečky pro berušky a trpaslíky, opékáme si buřty a prožíváme krásnou středočeskou dovolenou." Pak přišla nabídka na účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

„No, já jsem se trošku bála, že mi nabídnou účast v porotě. Já sice tuhle roli mám ráda, ale jen u soutěží, kde se odhalují talenty. A byla jsem naštěstí vyvedena z omylu a budu za soutěžící. Takže ano, kývla jsem hned. Mám ráda výzvy a navíc posledního půl roku jsem trochu lenošila, byla jsem maminka, kuchařka, pračka v jednom a chtěla jsem do něčeho vlítnout."

A podařilo se. Cesta do zmíněného pořadu je ovšem cestou do neznáma. Dlouho se neví, koho vlastně kdo ze soutěžících bude představovat.

„A to je fajn a líbí se mi to. Doufám, že vyfasuju chlapa. Líbilo by se mi být Michaelem Jacksonem nebo Princem a ze zpěvaček třeba Tinou Turner. To byla bezvadná babizna,“ s úsměvem vysvětlila Marta. Osud je ovšem nevyzpytatelný. Co kdyby ale na Jandovou vyšel takový Petr Janda?

„Hm, tak to by byl šok a taky legrace a měla bych to snazší. Já mám tátu zmáknutého a načteného, už spolu nějaký ten pátek žijeme, a přesně vím, co dělá na jevišti. Kdyby to byl Petr Janda, pak soupeři třeste se,“ se smíchem dodala Marta Jandová a šla otestovat něco vínka z kvalitní hotelové nabídky.

Kromě Jandové se v pořadu Tvoje tvář má známý hlas objeví i Ivana Jirešová, David Gránský, Miroslav Etzler, Markéta Procházková, Roman Vojtek, Anna Julie Slováčková a Jan Cina. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 8. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.