Marta Jandová je porotkyní letošní pěvecké soutěže SuperStar. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Marta Jandová: Dvouletá dcera nám mluví do vaření! Bude z Marušky kuchařka?

V neděli odstartovala nová řada SuperStar, v jejíž porotě usedla i Marta Jandová (41). Když zpěvačka naposledy porotcovala v podobné talentové soutěži, její malé dcerce bylo šest měsíců. Dnes už jsou Marušce dva roky a je to velice komunikativní dítko.

„Už se nám úplně rozmluvila. První slovo bylo samozřejmě táta. Teď pořád sedí na lince, protože chce vidět, jak vaříme,“ vyprávěla Marta.

„A mluví nám do toho! Jsem z ní úplně vedle, jak se rychle rozmluvila. Zná hodně slovíček, protože já s ní hodně mluvím a všechno jí vysvětluju. Ona mi toho chce tolik sdělit, že se prostě musela naučit mluvit. Lidi nevěří, že je tak malá, protože mluví v celých a dlouhých větách,“ dodává zpěvačka.

Z Marušky prý vyroste buď kuchařka, nebo zvěrolékařka. „Pořád chce zvířátkům pomáhat a vázat bebíčka, dostala k narozeninám doktorský set. V létě jsme byli dva týdny na farmě v Rakousku. Kdekoli jsme, chodíme do zoo. Hodně s ní cestujeme, kdykoli máme s manželem volno,“ říká Jandová, která je provdaná za gynekologa Miroslava Vernera (38).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 9. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.