You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Youtube ) 2x FOTO VIDEO

Marta Jandová má nový klip! Marně ji tam ale budete hledat!

Producenti hudebního filmu Muzzikanti připravili zpěvačce Martě Jandové malý májový dárek v podobě zbrusu nového videoklipu k písni „Kdybych byla řekou“.

„Původně se s tímto videoklipem vůbec nepočítalo, ale ve chvíli, kdy jsme viděli excelovat Martu Jandovou před mikrofonem ve studiu a famózní herečku Michalinu Olszańskou před kamerou, nemohli jsme jinak a do této uhrančivé melodie Leška Wronky jsme střihli snad tisíc různých podob a výrazů této držitelky Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon, které se v našem filmu Muzzikanti objevily,“ vysvětluje jeden z producentů a autor textu písně Petr Šiška.

Martu Jandovou sice v klipu neuvidíme, ale o to víc se objevuje v klipové verzi rockového duetu „Noc vášnivá“, který nazpívala s leaderem kapely Doga Romanem Izzi Izaiášem.

Samotná balada „Kdybych byla řekou“ se stala jednou z nejoblíbenějších písní z jednadvaceti songů, které ve filmu můžeme slyšet a zda dojde ke zfilmování i dalšího duetu „Zapomenout“, s pětinásobným slovenským slavíkem Peterem Cmorikem, to zatím není známo. 

Vzhledem k tomu, že Muzzikanti pomalu ale jistě míří do letních kin a amfiteátrů, můžete si všechny písně v podání třeba i Jarka Nohavici, Markéty Konvičkové nebo Kollárovců vychutnat právě tam, protože Muzzikanti jsou hudební romancí přesně dělanou pro žhavou letní atmosféru letních kin a mají předpoklad stát se jejich letošním hitem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

24. 4. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.