(Zdroj: Archiv Koloběžky Kostka ) 6x FOTO

Marta Jandová podniká výlety na koloběžkách. Objede celou republiku?

První jarní den je za námi a tak je správný čas poohlédnout se po sportovním vyžití venku. Zpěvačka Marta Jandová vyhledává aktivity vhodné pro celou rodinu, a proto si pořídili koloběžky. Aktivní lidé, jako je rodina Vernerů, dobře ví, že na koloběžce zapojují mnohem více svalů než třeba na kole, a proto je tento druh pohybu zdravější. Marta se po Praze pohybuje převážně městskou dopravou, ale teď už nemusí čekat na zastavkach, protože se přibližuje na své koloběžceTwenty Fold. Skládací koloběžky jsou jedním z ideálních prostředků pro svižný a šetrný pohyb po městě.

„S koloběžkou jsem pánem svého času i ve městě. Nechte auto v garáži připravené na delší výlety a podpořte ekologii ve městě, sportujte a buďte přitom trendy. Vyčleňte se z davu s koloběžkou Kostka Twenty Fold,“ vyzývá Marta Jandová. Koloběžka je zábava, sport, rehabilitační pomůcka i životní styl. Objevte kouzlo koloběžky na vlastní kůži!

Dceři Marušce budou v létě 4 roky a pro ni byla ideální volba Kostka Rebel Kid, která váží pouhých pět kilogramů a ve své kategorii patří k nejlehčím koloběžkám na trhu. „Dříve mi dcera ujížděla na odrážedle a já za ní běhala. Na kole k dítěti nesestoupíte tak rychle a navíc není tak skladné jako Kostka Twenty Fold. Teď jezdíme s Maruškou a užíváme si jaro. V naší rodině jsou ještě dva psi, tak jsme si pořídili na řidítka speciální upevňující adaptér s pružným vodítkem a jednoduše se venčíme úplně všichni,“ usmívá se zpěvačka.

Manžel Miroslav si vybral Kostka Tour Fold, která má velké přední kolo a tedy snáze překonává nerovnosti povrchů. Marta Jandová plánuje na podzim vydat album, a tak tráví spoustu času psaním písniček.  Když si potřebuje vyčistit hlavu, vyráží se projet do parku, kde čerpá novou energii. Rodina Vernerů se za pár dní chystá na delší dovolenou do USA a na léto plánují koloběžkové výlety po České republice.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

18. 4. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.