(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Marta Jandová se během tiskovky neudržela: Tlumočnici „kecala“ do práce!

Zpěvačka Marta Jandová letos s Václavem Noidem Bártou vyráží reprezentovat Českou republiku na evropské pěvecké soutěži Eurovize. Šedesátý ročník této akce se letos koná ve Vídni a proto se také tisková konference konala na půdě rakouského velvyslanectví.

Hovořilo se česko-německy a protože Marta Jandová je díky svým kořenům v němčině dost zběhlá, občas se nechala unést emocemi a hovořila oběma jazyky. Když potom konečně dostala slovo, profesionálně k novinářům hovořila nejprve v češtině a potom v němčině, a uzurpovala si tak práci najaté překladatelky. Ta byla z chování Jandové nejprve zaskočená, potom ale pochopila, že zpěvačka její služby nepotřebuje.

„Když jsem v devatenácti letech začala zpívat v rockové kapele, vůbec jsem nechtěla být zpěvačkou. Chtěla jsem být překladatelkou. Už to mám tak naučený, že mi to přepínání funguje dobře. Zlepšuje se to věkem, řekla bych. Jsem sice pořád neřízená střela, ale už trochu pomalejší,“ smála se Jandová.

S Vaškem Noidem jsou profesionálové s rozjetou kariérou a Marta má za sebou dokonce roli porotkyně v jedné talentové soutěži. Jak se teď budou smiřovat s tím, že je bude někdo hodnotit a budou muset usilovat o přízeň fanoušků? „Já už jsem v Německu před lety podobnou soutěž vyhrála, byla to malá verze Eurovize. A divím se, že jsme se tehdy toho finále dožili, protože tam se tak strašně lilo,“ říká Jandová a dodává, že i když je bývalá porotkyně z talentové soutěže, hodnotit jinými se klidně nechá. Vašek Noid Bárta souhlasí. „Mě ta rivalita hodně burcuje a povzbuzuje, je to dobře,“ míní Vašek.

Celá show ve Vídni odstartuje už za třináct dní a dvojice se shoduje, že s písní Hope never dies mají velké ambice probojovat se do finále

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

7. 5. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.