(Zdroj: TV Prima/Marta ) 2x FOTO

Marta Jandová si nechala vyložit karty. To budete koukat, co jí vyvěštil kartář Michal David!

Zpěvačka Marta Jandová (45) si už delší dobu pohrávala s myšlenkou, že by si nechala vyložit karty. A protože má poslední dobou velmi nabitý diář, koncertuje s kapelou, natáčí svou novou televizní show, moderuje v rádiu, a protože její dcera se stala školačkou, tak šetří opravdu každou minutu svého života.

Proto ani chvíli neváhala, a poprosila o výklad karet svého hosta, zpěváka Michala Davida přímo ve studiu. Ten ale bohužel neměl u sebe své karty, ale jak se říká štěstí přeje připraveným, a proto Marta byla dopředu připravená a karty měla přichystané.

A jak se oblíbený zpěvák k této nezvyklé disciplíně doslal? „Karty jsem se naučil vykládat už jako malý kluk od mé tety Dagmar Kludské. Jedná se o takzvaný rychlý výklad, to je ze 7 karet,“ pochlubil se hitmaker Michal David a přál Martě, aby si vytáhla dobré karty.

Jak se zdá, zpěvačka je opravdu dítětem štěstěny. „Tak skvělé karty, které sis vytáhla, to se fakt přihodí jednou za život,“ sdělil moderátorce v její show MARTA zpěvák.  Mezi kartami nechyběla také červená sedmička, které označuje dar, může jít také i o boží dar a mezi řádky tak naznačil, že by k Marušce mohl brzy přibýt sourozenec.

Další díl oblíbené show MARTA sledujte dnes večer ve 21:35 na Primě. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

10. 9. 2019 12:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.