Marta Kubišová, Aneta Langerová (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Marta Kubišová: Ještě rok a končím!

Je to prý nezvratné. Zpěvačka Marta Kubišová uzavírá svou pěveckou kariéru. Jejím posledním studiovým počinem je cédéčko Soul, které spolu s kmotrou s Anetou Langerovou a producentem desky  Petrem Maláskem poslala včera mezi své příznivce.

„Mám před sebou ještě řadu vystoupení, ale opravdu chci za rok udělat tečku za tím, čím jsem žila. A budu odpočívat. Trošku jsem se bála tohohle natáčení, ale zbytečně. Byla to idylka. Cédéčko obsahuje písničky, které jsem chtěla zpívat už kdysi i ty, které se mi líbily v době nedávné. Nejde o novinky, ale o skladby, které mě oslovily a které opatřili českými texty Václav Kopta, Marta Skarlandtová a Pavel Vrba.  Tak snad se budou líbit,“ řekla Kubišová. 

Rozhodnutí skončil natrvalo je prý neměnné. To potvrdila i její dcera Kateřina.

„Je to tak. Mamka řekla dost a za rok v listopadu, kdy oslaví pětasedmdesátiny skončí jako herečka a zpěvačka. Potřebuje si opravdu oddechnout. Na ten rok, který ji ještě čeká si nabrala hodně vystoupení. Po prodělaném infarktu je sice zase fit, ale trošku mám o její zdraví obavy. No, snad to zvládne a pak si odpočine, i když jí asi bude jeviště chybět. Ale uvidíme. Dvanáct měsíců je dlouhá doba a nikdy se nemá říkat nikdy,“ uvedla na křtu Kateřina s trošku potutelným úsměvem. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.