(Zdroj: VDN Promo ) 6x FOTO

Marta Kubišová na prknech Lucerny. Je to opravdu naposledy?

Třicet let! Tolik let letos v listopadu uplyne od Sametové revoluce. A právě toto významné jubileum nenechává chladnou ani zpěvačku Martu Kubišovou, jejíž píseň Modlitba pro Martu se stala symbolem revoluce. Ačkoliv před časem ukončila svou pěveckou kariéru, rozhodla se pro své fanoušky uspořádat jeden jediný koncert a k písni Modlitba pro Martu natočit videoklip.

“S tím nápadem přišel pan Větrovský. Tak se dohodl s panem Maláskem, že se i aktuálně znovu nahraje a to v jiném aranžmá se smyčcemi. Skladba se stala symbolem a klip na toto téma ji skutečně chybí. Byl to dobrý nápad, tak jsem i vzhledem k 30. Výročí od Sametové revoluce souhlasila,” vysvětluje zpěvačka, která snad nikdy nevystoupila, aniž by Modlitbu pro Martu nezazpívala. Přesto ji nikdy nezačala lézt krkem.

“Já o ní říkám, že to je takový batůžek, který mi přirostl k tělu, protože opravdu musí znít všude. Skladbu mám jinak samozřejmě moc ráda,” prozradila Kubišová.

Ta nyní všekerou svou energii směřuje k 16. listopadu, kdy se v pražské Lucerně uskuteční již zmíněný koncert. Proč se ale rozhodla pro jeden koncert?

“Jelikož mi chodí strašně moc nabídek na vystoupení k tomuto krásnému výročí, rozhodla jsem se, že vystoupím k tomuto výročí v Lucerně, abych své fanoušky uspokojila a nemusel vystupovat tu a tam. Kdo mě chce vidět a slyšet, ať dorazí do Lucerny,” vzkazuje všem svým fanouškům Kubišová s tím, že další vystoupení nebudou. A rozhodně nechce nic nechat na náhodě.

“Už teď budu muset trochu potrénovat, protože pravidelně nezpívám a v Lucerně budu muset dát více písniček, tak musím zabrat, aby to mělo z mé strany patřičnou úroveň. Bude to skutečně jen jediná a z mé strany výjimečná událost,” uzavřela zpěvačka, která je v posledních letech pod křídly agentury VDN Promo Petra Větrovského, který stojí za nápadem natočit videoklip k Modlitbě pro Martu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

5. 2. 2019 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.