(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Marthu Issovou prohánělo v bahnitém poli prasátko! Navíc ho musela přemlouvat!

Martha Issová si zahrála hlavní ženskou roli v nové pohádce Alice Nellis, Sedmero krkavců. Martha svoji postavu nazývá bez nadsázky až akční hrdinkou a je pravda, že během natáčení herci museli natáčet ve velmi extrémních podmínkách. Pracovalo se v přírodě za náročného počasí a hlavními hrdiny zde byla také zvířata. Kromě krkavců třeba prasátko.

„S prasátkem to bylo až komické, mělo mě prohánět po poli. Na tomhle natáčení ale bylo těžké, že existuje spousta faktorů, které neovlivníte a na které musíte čekat,“ vyprávěla zážitky Issová na press dayi k pohádce v kavárně kina Lucerna. „Takže oni to prase vypustili a ono uteklo úplně jinam! Přestože jeho cvičitel říkal, jak je vychované a slušné. Nebylo! Nebyli jsme schopní ho přinutit, aby běželo na mě. Dost jsme ho ukecávali, bylo větší primadona, než já,“ smála se Issová.

Proti prasátku už práce s krkavci byla prý brnkačka. „Krkavci už jsou takoví, že občas klovnou, ale já jsem se s nima poměrně sžila. Dokonce jsem měla jednoho, jmenoval se Káča, a to byl vyloženě kámoš. Chovala jsem ho a chodil všude se mnou.“

Issová říká, že pohádka nemá povahu strašidelného příběhu, ale má děti zábavnou formou vychovávat. V pohádce se tak děje díky zlé královně Sabině Remundové. „Sabina má dar být děsivě komická a děti asi strachy čůrat nebudou. Já už se třeba těším, až film malé ukážu. I když ji asi s ohledem na ostatní diváky nebudu brát do kina. Ona ještě nevydrží být ticho a cestuje si po kině.“

Na natáčení prý panovala rodinná atmosféra a třeba právě Sabina Remundová zařadila své děti do komparsu. To Martha nedovolila. „Často jsem dceru brala s sebou na natáčení, jako další holky z filmu. Byla to taková rodinná akce. Ale já jsem ji do komparzu neumístila, ona je strašně nedisciplinovaná. Nevím, jestli to má znamenat, že nebude herečka, to je asi ve třech letech brzo soudit,“ krčí s úsměvem rameny Martha Issová.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

12. 5. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.