Martin Chodúr se synem Martinem (Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Martin Chodúr má nenáročného syna. Ke štěstí mu stačí rolička toaleťáku

Roztomilý synek zpěváka Martina Chodúra oslavil své roční narozeniny a stává se z něj pěkný rošťák. Co před ním neschováte, to malý Martínek podrobí řádné, skoro až vědecké analýze. Zpěvák zároveň přiznal, že dárky, které nachystali Martínkovi k narozeninám, ho moc nezajímají.

„Co dostal náš Martínek k prvním narozeninám? Samozřejmě dostal nějaké oblečení a hračky. Po pravdě si však Martínek ještě moc dárečků nevšímá. Momentálně se zajímá spíše o praktické věci - baví ho vymotávat rolky toaletních papírů (do pěti minut jich stihne deset rozmotat - to je myslím světový rekord), zkoumá televizní ovladače a velmi rád hodnotí stav našeho botníku. Pusou,“ popsal Martin Chodúr aktivity zvídavého syna.  Hlava rodiny si ale s výchovou malého Martina poradí. 

„Někdy mají dárky i opačný efekt. Na vánoce dostal klasickou dřevěnou hračku - bubnujícího pejska na kolečkách a tohoto pejska se upřímně bojí. Má to svou výhodu v tom, že stačí pejska postavit tam, kde nechceme, aby chodil, a Martínek tam ze strachu radši nejde,“ řekl zpěvák a přiznal, že s partnerkou Ivonou Selníkovou uvažují o koupí více takových pejsků.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 1. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.