Martin Chodúr (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Martin Chodúr na Muži roku 2017 přiznal: Radši bych zpíval nějakým kráskám!

Zpěvák Martin Chodúr strávil včerejší dopoledne v příjemném prostředí kavárny Café Café, kde se na tiskové konferenci představilo dvanáct finalistů  18. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku 2017.

„Domluvil jsem se s ředitelem této soutěže Davidem Novotným, že na finále v Náchodě zazpívám. Udělám to rád, protože se jedná o prestižní soutěž a vítězové se každoročně na světových soutěžích umístí na předních místech. Ale přiznám se, že bych radši zpíval nějakým kráskám,“ smál se Martin.

Do finálového večera 25. srpna má však oblíbený zpěvák ještě spoustu práce, jejíž termíny má v malíku manažer Martina Chodúra Jan Adam.

„10. června uplyne 75 let od vypálení Lidic a Martin byl pozván, aby tam zazpíval s dvousetčlenným dětským sborem hymnu. Když vznikal film Lidice, tak Martina tvůrci požádali o píseň do toho filmu. Napsal hudbu a text, bohužel ale píseň ve filmu nezazněla. Tak bude mít nyní premiéru přímo v Lidicích. Pak 17. června vystoupí na mezinárodním festivalu big bandů v České Kamenici, kdy zazpívá s Big Bandem Lanškroun a potom už se jedná víceméně o účinkování na soukromých akcích,“ dodal vyčerpávající odpověď Jan Adam.

Chystá se ale také Martin Chodúr přes léto odpočívat?

„Dovolenou dlouhodobě s partnerkou řešíme a zvažujeme, jestli je moudré jet na dovolenou s jeden a půl letým synem Martínkem. Je těžké odhadnout, jak by ta dovolená probíhala. Máme doma velkou zahradu, kde by Martin mohl lítat a hrát si. Na druhé straně si ale člověk doma moc neodpočine. Nedovede se tak pracovně odpoutat, jako když je někde mimo. Zjišťoval jsem, jak s tak malým dítětem cestovat letadlem a opravdu to není jednoduché. Martin je živé dítě a nevydrží dlouho sedět na klíně nebo v sedačce. Termín dovolené asi necháme až na září,“ plánoval Martin Chodúr s tím, že tedy mají doma ještě spoustu času dovolenou do detailu doladit. 

Pracovní rok pak Martin Chodúr zakončí mimo jiné 25. listopadu Adventním koncertem v Divadle U Hasičů a 2. prosince vystoupí na koncertě Mariky Gombitové v Tipsport areně v Praze.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 5. 2017 13:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.