(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Martin Dejdar boural v autě. A nebyl sám!

Pořad Autosalon, který vysílá Prima COOL, vyjíždí do českých měst s neotřelou roadshow. Všichni bowlingoví i automobiloví příznivci si mohou zasoutěžit v legendárním MINI Cooperu a snažit se během jízdy srazit co nejvíce kuželek.

Tuto zvláštní kratochvíli si nenechal ujít ani herec Martin Dejdar. Svoje řidičské umění předváděl synovi Matějovi a jako správný mužský se možná také trochu chlubil před moderátorkou zpráv FTV Prima, krásnou Monikou Leovou. Kdo shodil více kuželek světové tabulky nezaznamenaly.

V pořadu Autosalon jsme za ta léta s auty vyzkoušeli snad úplně všechno. Jezdili jsme rychlostí 330 km za hodinu, sjeli jsme s vozem do vody, zapadli ve vánici, řídili jsme tank, závodili s letadlem, ale hrát s autem kuželky? Tahle inspirace ze Španělska nás okamžitě nadchla, a proto ji chceme přiblížit i Čechům," říká Josef Vrtal, moderátor pořadu Autosalon. 

Organizátoři bowlingu nechali speciálně pro soutěž vyrobit z pružného PVC maxikuželky o hmotnosti 13 kg. Čtyři vozy MINI Cooper zase speciálně vybavili pro driftování. Aby byla jízda pro soutěžící bezpečná, bude vedle každého řidiče sedět zkušený driftovací expert, který dohlédne na hladký průběh jízdy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

18. 6. 2015 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.