Martin Dejdar (Zdroj: TV Prima ) 14x FOTO

Martin Dejdar: Kaskadér a otužilec. Šipkou pokořil ledovou Berounku

Ne každý se dobrovolně v polovině května koupe. Ale herci Martin Dejdar, Václav Jiráček, Kristýna Kociánová a Pavel Řezníček ze seriálu TV Prima Přístav do vody museli. Natáčeli totiž jednu dramatickou scénu z 82. dílu.

Ve scéně jde Václav Jiráček coby Míra Šimáček na procházku s kočárkem se svou dcerou. Protože v seriálové osadě působí nově jako převozník, když vidí na druhém břehu řeky lidi čekající na přívoz, nechá dcerku v péči Mileny (Kateřina Hrachovcová), která s ní odejde do hospody. Míra zatím skočí do loďky a pádluje turistům naproti. Jenže s lodí tak nešikovně manévruje, že spadne do vody.  Protože na břehu zůstane samotný kočárek, nastane nedorozumění. Skála (Martin Dejdar) křísí málem utopeného Míru. Ivana (Kristýna Kociánová) z Míry páčí, kde je jejich dcera

Václav Jiráček měl pod oblečením neopren, protože musel v mokrém oblečení vydržet dvě hodiny. „Přiznávám, že do té vody se mi úplně nechtělo, bylo to moje první letošní koupání, většinou sezónu začínám později. Nakonec ale byla koupel docela osvěžující,“ řekl Václav. Ten se musel potýkat nejen s ledovou vodou, ale i s labutím samcem.  „Asi se mu nelíbilo, že jsem se dostal moc blízko k jeho mláďatům. Natáhl po mně krk a výhrůžně syčel, docela z něj šel strach,“ smál se Václav.

I Kristýna byla částečně chráněná neoprenem. „Měla jsem do vody podle scénáře vběhnout  jen do půli stehen. Ale v tom zápalu jsem nakonec skočila z mola a namočila se celá,“ líčila herečka.

Martin Dejdar do vody odvážně skočil šipku. „Neopren jsem na sobě neměl a šipku jsem se skočit nebál. Já dno tady v těch místech znám, neskákal jsem tu do vody poprvé. Věděl jsem, že je tam málo vody a že nesmím skočit moc do hloubky,“ řekl Martin. 

Scénu zachraňování Míry uvidí diváci až na podzim.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 6. 2016 17:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.