Martin Dejdar byl jako kluk dobrovolným hasičem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Martin Dejdar smeká kloubouk před hasiči. Jaké on má zkušenosti s ohněm?

Herec Martin Dejdar (50) má rád novinky. Proto prý přivítal i pozvání, aby se stal kmotrem kalendáře Miss Hasička PURE 2016. Křest proběhl v Play Clubu Prague a oblíbený herec se spolu s misskou Gabrielou Kratochvílovou a modelkou, moderátorkou a kouzelnicí Hankou Mašlíkovou (33) zhostil zodpovědně své netradiční role.

„S hasiči a požárníky nemám naštěstí osobní zkušenosti, že by u mě zasahovali. Ale vztah k těmhle lidem mám. Jako malý kluk jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, co to je být dobrovolným hasičem a dokonce jsem se kdysi kdesi zúčastnil i nějaké požárnické soutěže. Ale to nebylo všechno. Hasiče jsem si zahrál i ve filmu Cesta peklem. Od té doby mají můj obdiv, protože vím, že jejich práce nespočívá jen v tom hasit ohně a požáry, ale i jiné průs… . Klobouk dolů před nimi, je to profese velmi náročná a je mi ctí účastnit se dnešního křtu,“ uvedl Martin Dejdar.

Ani Hanka Mašlíková prý, zaplaťbůh, hasiče zatím nepotřebovala stejně jako zpěvačka Michaela Gemrotová (30). 

„Nepotřebovala, ale na problém máme možná zaděláno. Můj přítel Saša nechal svítit doma svíčku. Nic se sice nestalo, ale podobným praktikám ho musím odnaučit. Prostě, když jdeme z domova, nesmí nic plápolat, ani svíčka,“ uvedla Míša.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 1. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.