Herec Martin Dejdar pozval na křest svého parfému i sestru Vendulu. (Zdroj: TV Prima ) 4x FOTO

Martin Dejdar vzal do společnosti svou sestru: Co zajímavého na něj práskla?

Herec Martin Dejdar (50) křtil svůj parfém, který dostal název DayDee. A protože momentálně hraje v seriálu Přístav, jako místo oslavy zvolil ateliérovou dekoraci seriálové hospody.

„Spojení s Přístavem mi přijde logické a jsem rád, že křtíme právě v jeho dekoracích. Parfém se jmenuje DayDee, což má několik významů. Mně se odjakživa říká Dejdy, což se vyslovuje podobně jako parfém, takže mé jméno v něm je i není obsažené. Day D navíc znamená Den s velkým D,“ vysvětloval Martin.

Podpořit přišla herce i jeho sestra Vendula (53), která s ním prý má velmi hezký vztah, přestože na sebe mají málo času. Na bratra prozradila, že si od ní nikdy v ničem nenechal radit, takže ani při výběru vůně.

„Martin měl vždycky svou hlavu, nechtěl žádné rady a nemluvil do života ani ostatním. Nechává lidem volnost, jak to má rád on sám,“ říká sympatická Vendula.

Dejdar nechal vůni namíchat v Americe tak, aby v ní byly obsažené ingredience, které má rád. Za kmotry zvolil kolegy ze seriálu Filipa Blažka a Pavla Řezníčka a moderátora Libora Boučka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 9. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.