(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Martin France slavil narozeniny a bylo tak jak u Hujerů

Byl to mejdan, jak má být. Do posledního místa narvaná restaurace Černý kohout se otřásala v základech. A jak by ne, když tu zpěvák, producent, herec a moderátor Martin France slavil své jubileum padesáti let na tomto světě. A jak se všichni jeho přátelé a kamarádi přesvědčili  - věk je v jeho případě skutečně jen číslo.

Oblíbený parťák většiny „VIPáků“ se na chvíli vrátil do svých začátků a předvedl s partnerkou taneční kreaci, s níž by bezpochyby uspěl i v oblíbené soutěži ČT StarDance.

„No, ještě by to chtělo vypilovat, ale proč ne? Jsem soutěživý typ, takže bych do toho šel i rád. Začínal jsem jako tanečník, tak kdybych na sobě i partnerce zamakal, nemuselo by to skončit nezdarem. Vlastně musím přiznat, že by to bylo i splnění mého tajného snu, ale uvidí se,“ svěřil se s úsměvem oslavenec, který i přes padesátku preferuje mladší ročníky. Jak prozradil je skutečně na zajíčky. A aby potvrdil svá slova skutkem, jednoho z kotce nám i osobně představil. Sice to nebyl pravý zajíc, ale králík domácí, ovšem kdo by takovou drobnost řešil, prostě ušák jako ušák.

Popřát a zazpívat přišla fungl novému padesátníkovi řada známý osobností. Kromě rodičů a nejbližšího příbuzenstva se na večírku objevili třeba Felix Slováček s partnerkou Lucií Gelemovou, Milan Drobný s manželkou, Martin Maxa, dudácké duo z Blatné, Jarek Šimek, Dana a Hana neboli duo Kamélie, Monika Absolonová, Magda Malá, Markéta Muzikářová, Marian Vojtko a řada dalších více či méně známých osobností. A jelikož se všichni dobře bavili, nebylo divu, že povedená oslavná party skončila za ranního kuropění.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

14. 5. 2019 11:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.