You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO VIDEO

Martin Kraus uplácí Hanáka: Video jako důkaz! Bude z něj lovec, nebo oběť?

Nový snímek Lovci a oběti, který se stal režijním debutem Marcuse Trana, měl v kině Mat svoji projekci pro novináře. Hlavní postavy filmu, Tomáš Hanák a Martin Kraus, nemohly chybět.

Martin Kraus se svěřil, že se na velkém plátně nemá rád, natáčení si ale užil. „Všechny scény, včetně těch bitek a sexu, jsem zvládl sám. Kaskadérů nebylo potřeba a ta pravá krev naštěstí netekla,“ pochlubil se Kraus.

„Film má lidi upozornit na problém s vymahači dluhů. Je vlastně vzdělávací, a když na to přijdou do kina, ušetří jim dost možná do budoucna dost peněz,“ míní herec, který ve filmu dluží peníze všude, kam se podívá, a zaplétá se kvůli tomu s velmi nebezpečnými existencemi.

On sám naštěstí podobnou zkušenost nemá. „Mám štěstí na lidi kolem sebe, kteří by mě do něčeho podobného nenechali spadnout,“ říká Martin Kraus.

Tomáš Hanák, který ve filmu ztvárňuje dobrosrdečného mafiána, mu přitakává: „Jednou jsem si musel půjčit kvůli rekonstrukci domu, ale bylo to pochopitelně s vědomím, že mám dobrou práci a budu schopný peníze vrátit. Vedu k této finanční gramotnosti i svého patnáctiletého syna. Když si něco chce koupit, jednoduše ho pošlu na brigádu, aby si na to nejdřív našetřil.“

S Krausem si Tomáš Hanák podle všeho velice rozumí. „Těší mě, že jsou mladí herci, jako je on. Myslím tím normální, pokorní a nezkažení. A jestliže se mu přezdívá Belmondo a mně kdysi říkali Paul Newman chudých, potom nám to dohromady prostě musí fungovat,“ vysekl mladšímu kolegovi poklonu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 3. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.