(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Martin Maxa se popral ve frontě na krém proti vráskám! Běsnící ženské mu rozbily nos!

Že o sebe zpěvák Martin Maxa rád pečuje, se ví. Proto nemohl chybět na veletrhu Interbeauty na holešovickém výstavišti. Maxa chodil od stánku ke stánku, nadšeně zkoušel nové procedury a ke každému krému pečlivě čichal. Když však měl s kytarou zahrát přítomným dámám několik písniček, objevil se na pódiu s krvavým šrámem na nose!

„To víte, o mě se ví, že o sebe dbám. V jedné frontě na krém proti vráskám jsem se trochu popral, holky mě k tomu nechtěly pustit,“ vysvětloval před svým vystoupením omluvně zpěvák. Přítomní samozřejmě po chvíli pochopili, že se jedná jen o přesvědčivé líčení, ke kterému zpěvák ale skutečně přišel u jednoho stánku.

Herečka Kateřina Kornová o sebe nedávno znovu pečovat začala a výsledky se dostavily. Na veletrhu proto nesměla chybět. Radikálně zhubla a je na sebe pyšná, muže už prý ke štěstí nepotřebuje. Říká, že si užila dost a je spokojená.

„Je jaro a u mě připadá aktuálně v úvahu třeba detox. Stravuju se poslední dobou dobře a kdybych k tomu přidala třeba týden v lázních, umím si ty výsledky představit,“ myslí si Kornová, která nejvíc času strávila u kosmetiky HB z Mrtvého moře. Zajímaly ji krémy na ruce a Uršula Kluková jí zde doporučila speciální šampon.

„Celé Velikonoce jsem nadávala na počasí, chodila na procházky a vařila vajíčka. Nemám formu na beránka, jenom na bábovku. No a tak jsem si ji upekla! Na koledníky jsem tedy byla připravená a přišly na mě děti, žádní opilí chlapi,“ dodala hned Kornová.

Kosmetiku z Mrtvého moře přišel obhlédnout také model a fotbalista Ondřej Valenta. Říká, že v koupelně hodně času netráví, brzy se to ale změní.

„Čas raději využiju na hřišti než v koupelně. Ale pravda je, že pokud jdu na casting nebo třeba na rande, jsem tam déle. Teď je to zrovna aktuální, pár rande mě asi v budoucnu čeká. Jsem totiž čerstvě bez přítelkyně,“ svěřil se Valenta, který teď kromě rozchodu řeší i další vážné životní rozhodnutí.

„Rozhoduju se jestli dělat fotbal nebo modeling. Fotbal, který teď hraju v Německu, mi nabízí stálý příjem, ale modeling mě taky baví. Mám před sebou zrovna casting na Miláno, ale zvažuju, jestli to vůbec chci,“ přemítal pohledný blonďák.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

12. 4. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.