Herec Martin Pisařík moderoval kamarádce z divadla Markétě Martiníkové křest CD Vánoce s láskou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Martin Písařík zase bez milostného zářezu. Koho se snažil uhnat?

Známý milovník krásnější poloviny lidstva, herec a zpěvák Martin Písařík (36) si prý další milostný zářez neudělá. Ač přišel na křest nového cédéčka kamarádky a kolegyně Markéty Martiníkové ve slušivém ohozu, který je prý jeho nejoblíbenějším a tedy i tradičním v době blížících se nejkrásnějších svátků, pohlednou pěnici to z rovnováhy nevyvedlo.

„Jsem bez šance, ale chápu. A přiznávám, že jsem nic jiného nečekal. Markéta je téměř čtyři měsíce šťastně vdaná a její partner Tomáš je sympaťák, takže jsem tu jen proto, abych uvedl její nové album Vánoce s láskou a stal se spolu s Jarkou Obermaierovou, Terezou Kostkovou a Václavem Koptou, jeho kmotrem. A protože nosič obsahuje klasické sváteční skladby, jako třeba Bílé Vánoce, Tichá noc nebo třeba Rolničky, které sám mám rád, nemohl jsem odmítnout,“ řekl v „občerstvovací stanici“ Divadla Broadway, kde se křest konal, Martin. Kytku své kamarádce z divadla přinesla k jejímu hudebnímu počinu Natálka Grossová, kterou doprovodila na slavnostní akt maminka Šárka.

„Moc to Markétě přeju, že vydala desku. Je fajn a doufám, že stejně jako mě, se Vánoce s láskou budou líbit všem, kdo si to cédéčko koupí,“ nechala se slyšet malá Grossová. Pochvalně pokyvovali hlavami i herečka Jaroslava Obermaierová (69) s Václavem Koptou (50).

„Na poslech do auta zrovna tahle muzika není, ale na Štědrý den a vánoční svátky si ji určitě s chutí dám. Je to klasika, ale trošku hozená do jazzu, takže moje krevní skupina,“ uvedl Vašek Kopta a zaposlouchal se do ukázky, kterou Markéta Martiníková nabídla za doprovodu klávesisty a zpěváka Václava Tobrmana.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 12. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.