Martin Zounar jde z role do role. Jeho Pepa Krupička v seriálu Přístav nemá chybu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Martin Zounar zažívá v Přístavu perné chvíle. O co jde?

Herec Martin Zounar (48) se minulý rok nazastavil. Pendloval mezi natáčením doktora Boba Švarce v seriálu Ordinace v Růžové zahradě a automechanika Pepy Krupičky v seriálu TV Prima Přístav. Mezi tím si odskakoval do Divadelní společnosti Háta, kde výborně hraje zedníka v oblíbené komedii Světáci.

„Pro mě byl minulý rok celkem zlomový. Pracovně velmi úspěšný, ale i v osobním životě jsem byl spokojený. Mám radost z dcerky, která je šikovná, mám dost času věnovat se nejen jí, ale i sobě. Zklidnil jsem se, prostě jsem se konečně našel. Čas mi utíká moc hezky, nemám důvod si na nic stěžovat, je mi fajn,“ liboval si herec.

Spokojenost ale není zadarmo. Aby se role povedla, musel Martin Zounar absolvovat některé nepopulární úkony.

„Nejšílenější zážitky mám z uplynulého roku spojené s natáčením seriálu Přístav. Padal nebo skákal jsem do vody, vyzkoušel jsem si, jaké to je, když na vás od ohně chytne oblečení,“ popisoval herec krušné zážitky z natáčení. 

„Naopak nejkrásnější zážitek byl pro mě třeba první školní den mé dcery. Když můžu, což je naštěstí hodně často, do školy ji doprovázím. Když se se mnou loučí, zamává mi a pošle vzdušnou pusu, je to okamžik, který si nenechám vzít, nejkrásnější moment na světě,“ uzavřel Martin Zounar svoji rekapitulaci loňského roku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 1. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.