(Zdroj: facebook.com/Hana Mašlíková ) 10x FOTO

Mašlíková: Je oficiálně moderátorkou. Jsou to nervy.

Květen je pro Hanku důležitý měsíc. Nejen že se v květnu narodila, ale i od 4. května tvoří s moderátorem Petrem Říbalem novou moderátorskou dvojici v Dobrém ránu s Novou.

Je to pro Hanu  nejvíc, čeho  zatím profesně dosáhla. Ač zkušenosti v Dobrém ránu má, jako internetistka na obrazovce působila skoro dva roky, cítila před prvním vystoupením trému.   Ke svému premiérovému moderování se na sociální sítu vyjádřila: ,,Naše premiéra ve Snídani s Novou v novém studiu je za námi. Nervy pracovaly na plné obrátky, ale snad to bylo koukatelné.“

Mašlíková je modelka, moderátorka, cvičitelka. Zodpovědně a tvrdě na sobě pracuje. Začala umělým poprsím, rovnátky si srovnala zuby. Svoje tělo týrá skoro denně v tělocvičně, kde ji nešetří  její přítel André Reinders,  český bojovník v ultimátních zápasech. S Pavlem Kožíškem jezdí s jeho Divadlem kouzel a baví děti po celé republice.

Na jednu osobu je toho docela dost. Hanka je však neúnavná. Jediný, kdo ji dovede odrovnat jsou její psi, které Hanka venčí. Nebo je to opačně?

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

5. 5. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.