(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Mátlova pracuje na miminku. Je to na spadnutí.

V Buddha baru si zatancovala, zazpívala a pokřtila své nové dítě. Ne ovšem potomka, ale zbrusu nové cédéčko s názvem Mono. Kdy dojde i na to opravdové to podle zpěvačky Kate Matl, neboli po česku Kateřiny Mátlové, není otázka příliš daleké budoucnosti.

„Chtěla bych samozřejmě rodinu a do ní patří i miminko. Ne ale teď a hned, počítám s tím, že do dvou maximálně tří let se už bude kolem mě něco malého batolit,“ řek la Kateřina, kterou přišel na křest podpořit i její turecký přítel Yohann. Po nedávné krizi se oba k sobě měli jako dvě hrdličky.

„Jsem ráda, že je tady. Určité problémy byly, a kdo je občas nemá, krize je ale zažehnaná a co bude ve vztahu dál, se uvidí. U mě je to tak, že v páru musí existovat podpora. Já jsem tu pro svého partnera a on zase musí být pro mě, pokud to nefunguje, není na čem stavět. Já i Yohann jsme velice pracovně vytížení a nevídáme se tak často a skloubit práci a partnerský život tedy není jednoduché. Ale jak jsem řekla, budoucnost ukáže,“ dodala Kateřina Mátlová, které nové cédéčko pokřtil kamarád, designer Luca Stradivari, potomek slavného houslového mistra Antonia Stradivariho a zpěvák a skladatel Michal David. Ten dorazil s manželkou a vnukem

. „V noci jsme se s manželkou vrátili z Tenerife, kde jsem byl na rehabilitaci po tom, co mi v nemocnici po úrazu vyndali z nohy šrouby a žena si zase na Kanárech osvěžila golf. Kateřině jsem už dříve slíbil, že budu kmotrem jejího cédéčka, takže jsme se vyspali a jsme tu,“ informoval Michal David a s chutí polil nové album irskou whisky Tullamore Dew z limitované série, které propůjčila své jméno hvězda křtu a oslavenkyně - Kateřina Mátlová.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

22. 4. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.