Zpěvačka Tereza Mátlová s dcerou Emilkou nakupovaly potraviny pro potřebné. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Mátlová práskla manželovo hobby: Co dělá František Janeček, když má volno?

Manželka producenta a muzikálového bosse Františka Janečka (71), zpěvačka Tereza Mátlová (40) se zúčastnila Národní potravinové sbírky, kdy se rozhodla nakoupit trvanlivé potraviny pro potřebné.

Do obchodu si přivedla pomocnici, sedmiletou dceru Emilly. Tereza však prozradila, že největšího fanouška nakupování nechala doma! „Manžel na nákupy sice nemá čas, ale ohromně se tím baví! Nakupuje celkem často, hodně se tím odreaguje. Vždycky mu doporučuji jít do parku, ale on také rád vaří a hlavně si jde vše potřebné nakoupit,“ smála se Mátlová.

Hobby Františka Janečka se bude Tereze hodit nyní před Vánoci, na které se už zpěvačka moc těší. „Na Vánoce pečeme a Emilka je moc šikovná, pomáhá mi. Františkova ségra ale peče víc a báječně, takže já dělám jen pár druhů, aby se neřeklo. Snažím se dodržovat tu tradici Vánoc. A i když je hodně práce, tak třeba výzdobu už doma máme. To k tomu prostě patří,“ dodává hvězda muzikálu Fantom Opery s tím, že Emilka napsala Ježíškovi seznam dlouhý šest stránek. Tak to si táta František zanakupuje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 11. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.