(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Matuš – stěhování kvůli stalkingu

„Byla to hrůza. Já jsem to ještě jakžtakž snášel, i když to bylo velice nepříjemné, ale moje partnerka Nikolka měla ze stalkingu trauma. Neustále nás někdo sledoval a obtěžoval a pomalu jsme nemohli vytáhnout paty z domu, abychom za sebou neměli nějaký stín. Oznámil jsem celou věc na polici a nezbylo nám nic jiného, než se před pár týdny přestěhovat do jiné čtvrti,“ svěřil se zpěvák Bohuš Matuš, kterého jsme zastihli v Top hotelu na tiskové konferenci k pátému ročníku benefičního koncertu a Dětského dne, který proběhne 13. června na Martinském mlýně pod názvem „Kdo má rád…“

Jak doplnil, teď už má pokoj a může se opět plně soustředit na práci. „To víte, když není něco v pořádku, nosíte to v sobě. Je to konečně za mnou a už se těším, že si na Martinském mlýně zazpívám, chystám cédéčko, pro které jsem si složil muziku i texty a samozřejmě účinkuji ve Fantomu opery, prostě vracím se do starých dobrých kolejí,“ doplnil zpěvák. Na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů nebude „vyzpěvovat“ sám.

Svou účast potvrdila i dívčí skupina 5Angels, Markéta Zehrerová, Zuzana Stirská, Josef Laufer, Radka Fišarová, Pavel Roth či Leona Šenková. „Výtěžek z akce bude věnován dětskému a novorozeneckému oddělení nemocnice v Prachaticích. Za vybrané peníze nakoupíme to, co tohle zařízení bude potřebovat a v říjnu nebo listopadu je předáme zástupcům nemocnice,“ informoval producent akce a také zpěvák, který na koncertě vystoupí – Martin France.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 5. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.